Vánoční poukazy z limitované edice pro rok 2016

> Institut Krásy > Nabídka > Vánoce 2016

Chytrý dárek, který potěší každého!

V Institutu Krásy si vybere klient každého věku, postavy a s jakýmkoliv problémem. Oddělení plastické chirurgie zaměřené na ambulatní zákroky dokresluje kompletní nabídku největšího komplexního estetického centra v Plzeňském kraji.

 

Všechny poukazy je možné zakoupit na dobírku.

Poukazy objednávejte na posta@institutkrasy.cz

Darujte kredit na služby dle vlastního výběru

Poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději. Využijte našich chytrých kreditů. Více radosti za méně peněz.

 

Výhodné kredity lze platit pouze v hotovosti. Cena je vypočtena vždy z ceníkové ceny služby. Nelze použít na zákroky plastické a cévní chirurgie, akce ani již zlevněné služby.

Relaxace pod stromeček

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejšiřší nabídku masáží v kraji.

 

Kredity lze využít i na celé spektrum služeb poskytovaných v Medical Institutu.

Bestsellery

Pokud nechcete, aby se na poukazu objevila částka, kterou jste do dárku investovali, nebo přesně víte, po čem obdarovaný touží, můžete darovat poukaz na předem vybranou službu.

 

Poukaz na Vámi vybranou službu

Víte, po jaké službě touží ten, koho chcete obdarovat? Můžete darovat určitou službu nebo balíček služeb, ten zaplatíte a bude vypsán na poukazu. Nominální hodnota v korunách se tak na poukazu nemusí objevit, nechcete-li.

Dárkové poukazy snadno do nákladů firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod. Fakturujeme reklamu, jejíž součástí jsou dárkové poukazy, které si každá firma snadno zaúčtuje do nákladů firmy. Poukazy můžeme zhotovit v barvách vaší firmy včetně loga na vámi vybranou službu nebo částku. Poukazy jsou dodávány v luxusním obalu a ve vámi schválené grafice.

 

Všechny poukazy je možné zakoupit na recepcích salonů a institutů. Poukazy zasíláme i elektronicky, na dobírku nebo s dovážkou po Plzni. Poukazy je možné čerpat během roku 2017 ve všech provozovnách.

Vánoční ceník najdete na www.medicalinstitut.cz

Pravidla uplatnění poukazu si můžete stáhnout zde.

Název souboruTyp souboru
obdreli-jste-drkov-poukaz.pdfpdf