Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti

> Institut Krásy > Nabídka > Řešení > Vrásky, facelift, omlazení, dermatologie

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Vrásky

Vrásky jako takové mají důvodů vzniku hned několik a na každého různé faktory působí jinak. Vrásky jsou v první řadě dány geneticky s přibývajícím věkem, když pokožka začne ztrácet svou pevnost a pružnost. Na intenzitu vrásek má ale také vliv prostředí, ve kterém žijeme, pracujeme a pohybujeme se. Na vráskách se podepisují také životní návyky a způsob života.

Vrásky můžeme vyhladit

S vráskami se dnes dá již velice úspěšně bojovat a drtivá většina vrásek nemusí být definitivní. Ideální je věnovat se řešení problému co nejdříve a vrásky vyhladit.

 

Podle úrovně, hloubky, četnosti a pokročilosti vrásek lze zvolit různých metod s různou intenzitou a technikou řešení. Anti-aging specialisté a dermatologičtí specialisté Institutu Krásy vám rádi na bezplatné a nezávazné konzultaci provedou diagnostiku a poradí nevhodnější postup řešení podle typu pleti a povahy problému.

Mini-invazivní a injekční estetická dermatologie:

Principem je aplikace účinných léčivých, výplňových či vyztužujících přípravků a materiálů hluboko do kůže při minimálním narušení pokožky buď za pomocí mikrojehliček, kanyl či vpichu jehlou zkušeným anti-aging specialistou.

Frakční lékařský laser:

Principem je působení frakčního laseru a narušení staré pokožky laserem a přirozené obnovy a tvorby pokožky nové a mladší.

Přístrojové procedury:

Principem přístrojových metod je práce s pokožkou bez jakéhokoliv jejího samotného narušení, tedy zcela neinvazivně. Tyto lékařské přístroje pracují pouze s účinky mechanických vlivů, léčivého světla, tepelných vlivů na podkoží nebo pomocí technik pracujících s propustností pokožky a aplikací účinných látek. Pracují také s nápravou a obnovou kolagenu v pokožce.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti vráskám.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti nosoretním rýhám.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti glabelárním rýhám.

Pro přesměrování na stránku Plazmolifting klikněte na obrázek.


Pro přesměrování na stránku Redensity klikněte na obrázek.

Stáhněte si informační leták k laserovým zákrokům

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k laserovým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 560 kB. Leták je formátu *.PDF

Stáhněte si informační leták k Omlazení a estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k laserovým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF


O přípravku Viscoderm, který používáme, napsal tento časopis.

Health&Beauty

Pro zobrazení článku klikněte na obrázek.

O procedurách zabývající se boji s vrásky napsaly tyto časopisy.

Meso T8 - Estetika Frakční laser - Health&Beauty


Prime lifting -Health&Beauty Botulotoxin - Health&Beauty

¨

Plazmolifting - Statuss Mesoterapie - Health&Beauty


Plazmolifting - Blesk pro ženy Omlazující procedury - Estetika


Pro zobrazení čánku klikněte na obrázek.

Vyhlazení vrásek Plzeň, Plzeňský raj

Potřebujete se zbavit vrásek a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? Pak jste na správné adrese. V plzeňském Institutu Krásy si můžete vybrat ze široké nabídky procedur a péče o pleť. Naši specialisté na vyhlazení vrásek, vypnutí pleti a hydrataci vám poradí a pomohou. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast vyhlazování vrásek. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na estetickou dermatologii s praxí v rozsahu 20 let.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba


Těšíme se na Vás i během vánočních svátků!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční poukazy pro firmy

Vánoční poukazy pro firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční bestsellery

Vánoční bestsellery

Darujte vánoční poukaz na předen vybranou službu.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční masáže

Vánoční masáže

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejširší nabídku v kraji. Darujte k Vánocům relaxaci.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční kredity

Vánoční kredity

Darujte poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději.

Více se na tel.: 775 123 527

Vánoční týdny

Vánoční týdny


Jelikož chceme, aby naše péče a služby byly stoprocentní a vybrali si u nás klienti každého věru, postavy a s jakýmkoliv problémem, vybírat si můžete z kompletní nabídky nejen lékařských zákroků plastické chirurgie, estetické dermatologie, žilní ambulance, laserového centra a stomatologie, ale i z mnoha dalších služeb našeho komplexního centra.

Více na tel.: 775 123 527

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, jemné linky a vrásky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. První frakční omlazení laserem, bez olupování pleti klienta.

Více na tel.: 775 123 527