Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti

> Institut Krásy > Nabídka > Řešení > Vrásky, facelift, omlazení, dermatologie

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Vrásky

Vrásky jako takové mají důvodů vzniku hned několik a na každého různé faktory působí jinak. Vrásky jsou v první řadě dány geneticky s přibývajícím věkem, když pokožka začne ztrácet svou pevnost a pružnost. Na intenzitu vrásek má ale také vliv prostředí, ve kterém žijeme, pracujeme a pohybujeme se. Na vráskách se podepisují také životní návyky a způsob života.

Vrásky můžeme vyhladit

S vráskami se dnes dá již velice úspěšně bojovat a drtivá většina vrásek nemusí být definitivní. Ideální je věnovat se řešení problému co nejdříve a vrásky vyhladit.

 

Podle úrovně, hloubky, četnosti a pokročilosti vrásek lze zvolit různých metod s různou intenzitou a technikou řešení. Anti-aging specialisté a dermatologičtí specialisté Institutu Krásy vám rádi na bezplatné a nezávazné konzultaci provedou diagnostiku a poradí nevhodnější postup řešení podle typu pleti a povahy problému.

Mini-invazivní a injekční estetická dermatologie:

Principem je aplikace účinných léčivých, výplňových či vyztužujících přípravků a materiálů hluboko do kůže při minimálním narušení pokožky buď za pomocí mikrojehliček, kanyl či vpichu jehlou zkušeným anti-aging specialistou.

Frakční lékařský laser:

Principem je působení frakčního laseru a narušení staré pokožky laserem a přirozené obnovy a tvorby pokožky nové a mladší.

Přístrojové procedury:

Principem přístrojových metod je práce s pokožkou bez jakéhokoliv jejího samotného narušení, tedy zcela neinvazivně. Tyto lékařské přístroje pracují pouze s účinky mechanických vlivů, léčivého světla, tepelných vlivů na podkoží nebo pomocí technik pracujících s propustností pokožky a aplikací účinných látek. Pracují také s nápravou a obnovou kolagenu v pokožce.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti vráskám.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti nosoretním rýhám.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti glabelárním rýhám.

Pro přesměrování na stránku Plazmolifting klikněte na obrázek.


Pro přesměrování na stránku Redensity klikněte na obrázek.

Stáhněte si informační leták k laserovým zákrokům

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k laserovým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 560 kB. Leták je formátu *.PDF

Stáhněte si informační leták k Omlazení a estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k laserovým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF


O přípravku Viscoderm, který používáme, napsal tento časopis.

Health&Beauty

Pro zobrazení článku klikněte na obrázek.

O procedurách zabývající se boji s vrásky napsaly tyto časopisy.

Meso T8 - Estetika Frakční laser - Health&Beauty


Prime lifting -Health&Beauty Botulotoxin - Health&Beauty

¨

Plazmolifting - Statuss Mesoterapie - Health&Beauty


Plazmolifting - Blesk pro ženy Omlazující procedury - Estetika


Pro zobrazení čánku klikněte na obrázek.

Vyhlazení vrásek Plzeň, Plzeňský raj

Potřebujete se zbavit vrásek a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? Pak jste na správné adrese. V plzeňském Institutu Krásy si můžete vybrat ze široké nabídky procedur a péče o pleť. Naši specialisté na vyhlazení vrásek, vypnutí pleti a hydrataci vám poradí a pomohou. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast vyhlazování vrásek. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na estetickou dermatologii s praxí v rozsahu 20 let.