procedura

Zvětšení rtů

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Zvětšení rtů

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Plné svůdné rty

Plné a svůdné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud je chcete mít i Vy, není nic jednoduššího, než nechirurgické zvětšení rtů pomocí nejkvalitnějších dermálních výplňových materiálů na bázi tělu vlastních látek s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou renomovaných výrobců. Díky vyplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí, proto zvětšení rtů řeší také problém úzkých a nevýrazných rtů.

Jak vám zvětšíme rty?

Přírodní nebo syntetické biokompatibilní materiály se injekčně aplikují do rtů. Samotná aplikace je díky anestetikům téměř bezbolestná. Využijte našich 12 let zkušeností v oboru. Spolupracujeme s největšími dermatologickými  specialisty. Dopřejte si krásné plné rty, které vypadají přirozeně.

Krásné rty Vám vydrží 9 - 24 měsíců, dle typu aplikovaného materiálu. Používáme jen vysoce kvalitní výplně renomovaných výrobců (Juvederm, Teosyal a Restylanlips), které netvoří hrudky ani granolomy. Výhodou nechirurgického zvětšení rtů je okamžitý efekt a především možný návrat k běžné činnosti, rty mohou být pouze první den mírně nateklé, ale ne natolik, aby bylo nutné vyhýbat se běžnému životu.

 

Cena zvětšení rtu je ...
V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si zvětšit spodní ret o malinko více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Cena zvětšení rtu od 5.500 Kč. V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si nepatrně zvětšit spodní ret více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Prohlédněte si naše výsledky ve zvětšování rtů.

Naši lékaři se zúčastnily již několika konferencí (III. Mezinárodní vědecko-praktické konference BEAUTY FREEDOM, IMCAS kongres v Paříži, apod.) zaměřených na aplikaci mezonití, aby vám mohli přinášet nové metody v jejich aplikaci pro ještě lepší výsledky.

Zvětšení rtů Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete zvětšit rty a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? Pak jste na správné stránce. V plzeňském Institutu Krásy  můžete získat plnější rty díky nejkvalitnějším výplňovým materiálům. Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oblasti zvětšování rtů.

 

Používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně rtů od renomovaných výrobců. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na zvětšení rtů.

Stáhněte si informační leták k Estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k estetickým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF

  • Okamžitý efekt plných rtů
  • Dlouhodobý účinek
  • Nejkvalitnější výplňové materiály aplikované špičkovými specialsty
  • Přirozený výsledek

Toužíte po plnějších rtech ale bojíte se výplní a nepřirozeného vzhledu? Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oboru při bezplatné a nezávazné odborné konzultaci. U nás používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně renomovaných výrobců.

Permanentní make-up za 1.650 Kč

Permanentní make-up za 1.650 Kč

Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla a značně zjednodušit líčení. Využijte naši jedinečnou akci na permanentní make-up horních linek za 1.650 Kč.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Dermatologie se slevou 20%

Dermatologie se slevou 20%

Pro velký úspěch jsme pro Vás znovu připravili 20% SLEVU na dermatologické zákroky.

Více na tel.: 775 123 527

Výplň nosoretních vrásek - 1.000 Kč

Výplň nosoretních vrásek - 1.000 Kč

Zbavte se jednou pro vždy své nosoretní vrásky! Využijte naší srpnovou AKCI na výplň nosoretních vrásek a koutků úst.

Více na tel.: 775 123 527

Prodlužování vlasů za 10.000 Kč

Prodlužování vlasů za 10.000 Kč

Rychlé a šetrné posunutí pásků bez chemie z kvalitních středoevropských vlasů pouze v Institutu Krásy.
POZOR PŘÍPLATEK za velmi husté, dlouhé a blond vlasy 2.000 Kč.
AKCE platí od 15.8.2016

Více na tel.: 775 123 527

ReTex se slevou 20%

ReTex se slevou 20%

Jediný trvalý systém narovnání vlasů, který používáme na všechny druhy vlasů. Nyní se slevou 20%

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Regenerace pleti

Regenerace pleti

Po celý čas prázdnin jsme pro Vás připravili akci na regeneraci pleti 4 + 1 ZDARMA.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Karboxyterapie - akční balíčky

Karboxyterapie - akční balíčky

Karboxyterapie (plynové injekce) je léčebná metoda založená na místním působení oxidu uhličitého v kůži, podkoží a svalech. Využijte některý z našich prázdninových balíčků: 5 + 1 ZDARMA, 8 + 2 ZDARMA

Rezervujte si svůj termín na tel.: 775 123 527

Dentální hygiena se slevou 200 Kč

Dentální hygiena se slevou 200 Kč

Nejúčinnější a nejefektivnější péče o zdraví dutiny ústní. Svěřte se do rukou specialistů a okouzlete zdravými zuby a zářivým úsměvem. Využijte naši prázdninovou slevu 200 Kč na dentální hygienu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Bělení zubů - 1 + 1 ZDARMA

Bělení zubů - 1 + 1 ZDARMA

Nabízíme nejmodernější bělení zubů studeným modrým světlem 1 + 1 ZDARMA. Je to bezpečná, šetrná a oblíbená metoda našich klientů.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

DermaPen

DermaPen

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu.

Více na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527


 

 

Institut Krásy má 12 let zkušeností a je špičkou v oboru v kraji. Využijte možnost bezplatné a nezávazné odborné konzultace se dermatologickým specialistou, který s vámi prodiskutuje vaše možnosti a přání a doporučí nejvhodnější postup přesně na míru pro vás.