procedura

Zvětšení rtů

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Zvětšení rtů

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Plné svůdné rty

Plné a svůdné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud je chcete mít i Vy, není nic jednoduššího, než nechirurgické zvětšení rtů pomocí nejkvalitnějších dermálních výplňových materiálů na bázi tělu vlastních látek s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou renomovaných výrobců. Díky vyplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí, proto zvětšení rtů řeší také problém úzkých a nevýrazných rtů.

Jak vám zvětšíme rty?

Přírodní nebo syntetické biokompatibilní materiály se injekčně aplikují do rtů. Samotná aplikace je díky anestetikům téměř bezbolestná. Využijte našich 12 let zkušeností v oboru. Spolupracujeme s největšími dermatologickými  specialisty. Dopřejte si krásné plné rty, které vypadají přirozeně.

Krásné rty Vám vydrží 9 - 24 měsíců, dle typu aplikovaného materiálu. Používáme jen vysoce kvalitní výplně renomovaných výrobců (Juvederm, Teosyal a Restylanlips), které netvoří hrudky ani granolomy. Výhodou nechirurgického zvětšení rtů je okamžitý efekt a především možný návrat k běžné činnosti, rty mohou být pouze první den mírně nateklé, ale ne natolik, aby bylo nutné vyhýbat se běžnému životu.

 

Cena zvětšení rtu je ...
V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si zvětšit spodní ret o malinko více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Cena zvětšení rtu od 5.500 Kč. V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si nepatrně zvětšit spodní ret více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Prohlédněte si naše výsledky ve zvětšování rtů.

Naši lékaři se zúčastnily již několika konferencí (III. Mezinárodní vědecko-praktické konference BEAUTY FREEDOM, IMCAS kongres v Paříži, apod.) zaměřených na aplikaci mezonití, aby vám mohli přinášet nové metody v jejich aplikaci pro ještě lepší výsledky.

Zvětšení rtů Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete zvětšit rty a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? Pak jste na správné stránce. V plzeňském Institutu Krásy  můžete získat plnější rty díky nejkvalitnějším výplňovým materiálům. Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oblasti zvětšování rtů.

 

Používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně rtů od renomovaných výrobců. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na zvětšení rtů.

Stáhněte si informační leták k Estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k estetickým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF

  • Okamžitý efekt plných rtů
  • Dlouhodobý účinek
  • Nejkvalitnější výplňové materiály aplikované špičkovými specialsty
  • Přirozený výsledek

Toužíte po plnějších rtech ale bojíte se výplní a nepřirozeného vzhledu? Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oboru při bezplatné a nezávazné odborné konzultaci. U nás používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně renomovaných výrobců.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba


Těšíme se na Vás i během vánočních svátků!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční poukazy pro firmy

Vánoční poukazy pro firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční bestsellery

Vánoční bestsellery

Darujte vánoční poukaz na předen vybranou službu.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční masáže

Vánoční masáže

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejširší nabídku v kraji. Darujte k Vánocům relaxaci.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční kredity

Vánoční kredity

Darujte poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději.

Více se na tel.: 775 123 527

Vánoční týdny

Vánoční týdny


Jelikož chceme, aby naše péče a služby byly stoprocentní a vybrali si u nás klienti každého věru, postavy a s jakýmkoliv problémem, vybírat si můžete z kompletní nabídky nejen lékařských zákroků plastické chirurgie, estetické dermatologie, žilní ambulance, laserového centra a stomatologie, ale i z mnoha dalších služeb našeho komplexního centra.

Více na tel.: 775 123 527

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, jemné linky a vrásky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. První frakční omlazení laserem, bez olupování pleti klienta.

Více na tel.: 775 123 527


 

 

Institut Krásy má 12 let zkušeností a je špičkou v oboru v kraji. Využijte možnost bezplatné a nezávazné odborné konzultace se dermatologickým specialistou, který s vámi prodiskutuje vaše možnosti a přání a doporučí nejvhodnější postup přesně na míru pro vás.