procedura

Zvětšení rtů

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Zvětšení rtů

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Plné svůdné rty

Plné a svůdné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud je chcete mít i Vy, není nic jednoduššího, než nechirurgické zvětšení rtů pomocí nejkvalitnějších dermálních výplňových materiálů na bázi tělu vlastních látek s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou renomovaných výrobců. Díky vyplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí, proto zvětšení rtů řeší také problém úzkých a nevýrazných rtů.

Jak vám zvětšíme rty?

Přírodní nebo syntetické biokompatibilní materiály se injekčně aplikují do rtů. Samotná aplikace je díky anestetikům téměř bezbolestná. Využijte našich 12 let zkušeností v oboru. Spolupracujeme s největšími dermatologickými  specialisty. Dopřejte si krásné plné rty, které vypadají přirozeně.

Krásné rty Vám vydrží 9 - 24 měsíců, dle typu aplikovaného materiálu. Používáme jen vysoce kvalitní výplně renomovaných výrobců (Juvederm, Teosyal a Restylanlips), které netvoří hrudky ani granolomy. Výhodou nechirurgického zvětšení rtů je okamžitý efekt a především možný návrat k běžné činnosti, rty mohou být pouze první den mírně nateklé, ale ne natolik, aby bylo nutné vyhýbat se běžnému životu.

 

Cena zvětšení rtu je ...
V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si zvětšit spodní ret o malinko více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Cena zvětšení rtu od 5.500 Kč. V Institutu krásy provádíme také světový trend a to, nechat si nepatrně zvětšit spodní ret více než horní. Cena tohoto zákroku je 3.500 Kč.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Prohlédněte si naše výsledky ve zvětšování rtů.

Naši lékaři se zúčastnily již několika konferencí (III. Mezinárodní vědecko-praktické konference BEAUTY FREEDOM, IMCAS kongres v Paříži, apod.) zaměřených na aplikaci mezonití, aby vám mohli přinášet nové metody v jejich aplikaci pro ještě lepší výsledky.

Zvětšení rtů Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete zvětšit rty a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? Pak jste na správné stránce. V plzeňském Institutu Krásy  můžete získat plnější rty díky nejkvalitnějším výplňovým materiálům. Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oblasti zvětšování rtů.

 

Používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně rtů od renomovaných výrobců. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na zvětšení rtů.

Stáhněte si informační leták k Estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k estetickým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF

  • Okamžitý efekt plných rtů
  • Dlouhodobý účinek
  • Nejkvalitnější výplňové materiály aplikované špičkovými specialsty
  • Přirozený výsledek

Toužíte po plnějších rtech ale bojíte se výplní a nepřirozeného vzhledu? Poraďte se s naší špičkovou lékařkou s 12 lety zkušeností z oboru při bezplatné a nezávazné odborné konzultaci. U nás používáme jen nejkvalitnější klinicky testované výplně renomovaných výrobců.

Maska se šnečím slizem a zlatem za 100 Kč

Maska se šnečím slizem a zlatem za 100 Kč

Přijďte si pro senzační masku s výtažkem ze šnečího slizu a zlata. Objevte tak tajemství krásné, hladké a vypnuté pleti korejských žen.

Více na tel.: 775 123 527

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Nyní za akčních 2.500 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Nyní se slevou 2.000 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Společenský účes za 300 Kč

Společenský účes za 300 Kč

Chystáte se na důležitou akci či schůzku a chcete vypadat skvěle? Nechte se učesat od naší nové posily Margarity za zaváděcích 300 Kč.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDRAMA!

Facelift vstřebatelnými nitěmi se slevou 20%

Facelift vstřebatelnými nitěmi se slevou 20%

Okamžitý lifting pleti bez skalpelu. Nyní s 20% slevou!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Detoxikace organismu za 500 Kč

Detoxikace organismu za 500 Kč

Zbavte se škodlivých látek v těle, vyhlaďte si pokožku, eliminujte celulitidu a celkově si vylepšete funkci lymfatického systému pomocí BIO zábalu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plasmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Více informací na tel.: 775 123 527


 

 

Institut Krásy má 12 let zkušeností a je špičkou v oboru v kraji. Využijte možnost bezplatné a nezávazné odborné konzultace se dermatologickým specialistou, který s vámi prodiskutuje vaše možnosti a přání a doporučí nejvhodnější postup přesně na míru pro vás.