procedura

Omlazení rukou, mesoterapie

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Mesoterapie

Omlazení pokožky rukou, obličeje, dekoltu, krku

Mesoterapie je postup, kterým lze jednoduše nechirurgicky dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Mesoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mesoterapie je také využívána v léčbě celulitidy.

Mesoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů a tělu vlastní kyselinu hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky a spolu s ostatními látkami má zásadní význam pro regeneraci. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Ošetření provádí lékař buď tenkou jehličkou s vysokou četností vpichů přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru s mikrojehličkami.

Přirozený proces hojení a omlazování

Hromadné bodnutí nastartuje přirozený proces hojení vyskytující se u porušené kůže a vede k tvorbě nového kolagenu v horní dermální vrstvě kůže podobně jako při laserové terapii. Vpichované aktivní látky pak spouštějí další procesy, hydratují pokožku a postupně vyplňují vrásky a vyhlazují nesrovnalosti pokožky.

Znecitlivění ve většině případů není nutné, jedná se o téměř nebolestivý zákrok. U extrémně citlivých jedinců je možno použít znecitlivující mast. Po ošetření můžete pokračovat ve svých každodenních činnostech.

Mesoterapie nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje ztrátu mimiky ani jakoukoliv změnu výrazu.

 

Účinek léčebných roztoků nastupuje a je viditelný ihned. Klinické studie prokázaly okamžité zpevnění a hydrataci až o 87%. I když jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření, je  doporučováno provést aplikaci 2 až 3 ošetření v intervalu týdnů. Pro udržení efektu je doporučeno zopakovat ošetření jedenkrát ročně.

Mesoterapie se mohou lišit složením svých aktivních účinných látek:

Mesoterapie s gelovou substancí kyseliny hyaluronové Surgolift. Mesoterapie ve formě hydroliftingu, s výživou, s placentou, komplexy vitamínů. Mesoterapie léčící celulitidu. Novinkou jsou také mesoterapie s kmenovými buňkami či Conjunctyl - Injekční zpevnění pleti koktejlem křemíku a nezasíťované kyseliny hyaluronové, vhodné i na strie a extra povadlou pleť.

Přesný postup aplikace a složení léčebných roztoků určí anti-aging specialista dle rozsahu problému a na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky na bezplatné a nezávazné konzultaci u nás v Institutu Krásy.

 

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti celulitidě.

O této proceduře napsal tento časopis.Health&Beauty

Omlazení rukou Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete omladit pokožku na rukou, krku, obličeji, dekoltu? Jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje anebo z jiného koutu České republiky? Pak jste na správné adrese! V plzeňském Institutu Krásy si můžete objednat proceduru omlazení tvorbou nových kožních buněk.

 

Mesoterapie je vysoce efektivní metoda rozjasnění a omlazení pokožky. Efekt je obdobný jako při použití účinného hydratačního a zpevňovacího krému, který bychom aplikovali přímo, hluboko do kůže. Omlazovací mesoterapie je oblíbená procedura s okamžitým efektem.

 

Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast omlazování rukou. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na mesoterapii a estetickou dermatologii s praxí v rozsahu 20 let.

 • Omlazení obličeje, dekoltu, krku a hřbetu rukou tvorbou nových kožních buněk
 • Stahuje rozšířené póry a redukuje akné
 • Výrazně hydratuje pokožku
 • Vyhlazuje vrásky a rýhy
 • Zlepšuje elasticitu pokožky
 • Podporuje tvorby kolagenu a elastinu
 • Bez velkých vpichů jehel a skalpelů
 • Nezpůsobuje ztrátu mimiky
 • Nezpůsobuje pigmentaci pokožky
 • Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
 • Vhodné pro všechny typy pleti
 • Minimálně invazivní, ale vysoce efektivní metoda
 • Mesoterapie je také využívána k léčbě celulitidy
 • Cenově dostupná alternativa

Mesoterapie je minimálně invazivní, ale za to vysoce efektivní metoda zpevnění a rozjasnění pleti, redukce vrásek, efektivní hydratace a celkového omlazení pokožky. Její efekt by se dal přirovnat k efektu účinného hydratačního a zpevňovacího krému aplikovaného rovnou hluboko do kůže, kde ale vydrží až 6 měsíců a bude se postupně uvolňovat a vstřebávat. Mesoterapie je oblíbená procedura, jejíž efekt je navíc okamžitý a cenově velmi dostupný.

Nové posily kadeřnického týmu

Nové posily kadeřnického týmu

Vyzkoušejte naše nové posily kadeřnického týmu Margaritu a Jitku! Vybrané kadeřnické služby za zaváděcí cenu. Pouze v měsíci červnu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Nyní za akčních 2.500 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Nyní se slevou 2.000 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDRAMA!

Ladies party v Medical Institutu

Ladies party v Medical Institutu

Zajímá Vás, jak opět vypnout povadlé tváře a kontury obličeje nitěmi Silhouette Lift během jedné hodiny a s minimální rekonvalescencí? Pak využijte jedinečnou příležitost 28. června od 17:00 hod. Nezávazné, bezplatné posezení nad sklenkou vína, kde se dozvíte vše o těchto nitích.

Rezervujte si svůj termín na tel.: 775 123 527

Misoli gold

Misoli gold

Oční maska Misoli gold
Slouží k šetrné redukci vrásek a kruhů pod očima.
S výtažky z léčivých rostlin, kyseliny hyaluronové a Koloidního zlata.

Více na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plasmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Více informací na tel.: 775 123 527


 

 

Mezoterapii lze kombinovat s dalšími zákroky estetické dermatologie a kosmetologie či s účinnými lasery a výsledný efekt tak maximalizovat.