procedura

Omlazení rukou, mesoterapie

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Mesoterapie

Omlazení pokožky rukou, obličeje, dekoltu, krku

Mesoterapie je postup, kterým lze jednoduše nechirurgicky dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Mesoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mesoterapie je také využívána v léčbě celulitidy.

Mesoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů a tělu vlastní kyselinu hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky a spolu s ostatními látkami má zásadní význam pro regeneraci. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Ošetření provádí lékař buď tenkou jehličkou s vysokou četností vpichů přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru s mikrojehličkami.

Přirozený proces hojení a omlazování

Hromadné bodnutí nastartuje přirozený proces hojení vyskytující se u porušené kůže a vede k tvorbě nového kolagenu v horní dermální vrstvě kůže podobně jako při laserové terapii. Vpichované aktivní látky pak spouštějí další procesy, hydratují pokožku a postupně vyplňují vrásky a vyhlazují nesrovnalosti pokožky.

Znecitlivění ve většině případů není nutné, jedná se o téměř nebolestivý zákrok. U extrémně citlivých jedinců je možno použít znecitlivující mast. Po ošetření můžete pokračovat ve svých každodenních činnostech.

Mesoterapie nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje ztrátu mimiky ani jakoukoliv změnu výrazu.

 

Účinek léčebných roztoků nastupuje a je viditelný ihned. Klinické studie prokázaly okamžité zpevnění a hydrataci až o 87%. I když jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření, je  doporučováno provést aplikaci 2 až 3 ošetření v intervalu týdnů. Pro udržení efektu je doporučeno zopakovat ošetření jedenkrát ročně.

Mesoterapie se mohou lišit složením svých aktivních účinných látek:

Mesoterapie s gelovou substancí kyseliny hyaluronové Surgolift. Mesoterapie ve formě hydroliftingu, s výživou, s placentou, komplexy vitamínů. Mesoterapie léčící celulitidu. Novinkou jsou také mesoterapie s kmenovými buňkami či Conjunctyl - Injekční zpevnění pleti koktejlem křemíku a nezasíťované kyseliny hyaluronové, vhodné i na strie a extra povadlou pleť.

Přesný postup aplikace a složení léčebných roztoků určí anti-aging specialista dle rozsahu problému a na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky na bezplatné a nezávazné konzultaci u nás v Institutu Krásy.

 

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti celulitidě.

O této proceduře napsal tento časopis.Health&Beauty

Omlazení rukou Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete omladit pokožku na rukou, krku, obličeji, dekoltu? Jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje anebo z jiného koutu České republiky? Pak jste na správné adrese! V plzeňském Institutu Krásy si můžete objednat proceduru omlazení tvorbou nových kožních buněk.

 

Mesoterapie je vysoce efektivní metoda rozjasnění a omlazení pokožky. Efekt je obdobný jako při použití účinného hydratačního a zpevňovacího krému, který bychom aplikovali přímo, hluboko do kůže. Omlazovací mesoterapie je oblíbená procedura s okamžitým efektem.

 

Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast omlazování rukou. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na mesoterapii a estetickou dermatologii s praxí v rozsahu 20 let.

 • Omlazení obličeje, dekoltu, krku a hřbetu rukou tvorbou nových kožních buněk
 • Stahuje rozšířené póry a redukuje akné
 • Výrazně hydratuje pokožku
 • Vyhlazuje vrásky a rýhy
 • Zlepšuje elasticitu pokožky
 • Podporuje tvorby kolagenu a elastinu
 • Bez velkých vpichů jehel a skalpelů
 • Nezpůsobuje ztrátu mimiky
 • Nezpůsobuje pigmentaci pokožky
 • Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
 • Vhodné pro všechny typy pleti
 • Minimálně invazivní, ale vysoce efektivní metoda
 • Mesoterapie je také využívána k léčbě celulitidy
 • Cenově dostupná alternativa

Mesoterapie je minimálně invazivní, ale za to vysoce efektivní metoda zpevnění a rozjasnění pleti, redukce vrásek, efektivní hydratace a celkového omlazení pokožky. Její efekt by se dal přirovnat k efektu účinného hydratačního a zpevňovacího krému aplikovaného rovnou hluboko do kůže, kde ale vydrží až 6 měsíců a bude se postupně uvolňovat a vstřebávat. Mesoterapie je oblíbená procedura, jejíž efekt je navíc okamžitý a cenově velmi dostupný.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba


Těšíme se na Vás i během vánočních svátků!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční poukazy pro firmy

Vánoční poukazy pro firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční bestsellery

Vánoční bestsellery

Darujte vánoční poukaz na předen vybranou službu.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční masáže

Vánoční masáže

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejširší nabídku v kraji. Darujte k Vánocům relaxaci.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční kredity

Vánoční kredity

Darujte poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději.

Více se na tel.: 775 123 527

Vánoční týdny

Vánoční týdny


Jelikož chceme, aby naše péče a služby byly stoprocentní a vybrali si u nás klienti každého věru, postavy a s jakýmkoliv problémem, vybírat si můžete z kompletní nabídky nejen lékařských zákroků plastické chirurgie, estetické dermatologie, žilní ambulance, laserového centra a stomatologie, ale i z mnoha dalších služeb našeho komplexního centra.

Více na tel.: 775 123 527

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, jemné linky a vrásky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. První frakční omlazení laserem, bez olupování pleti klienta.

Více na tel.: 775 123 527


 

 

Mezoterapii lze kombinovat s dalšími zákroky estetické dermatologie a kosmetologie či s účinnými lasery a výsledný efekt tak maximalizovat.