Procedura

Omlazení buněk High Deep Matrix

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > High Deep Matrix

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Omlazující ošetření kůže a podkoží

High Deep Matrix je moderním zákrokem estetické medicíny z oblasti laserovo-radiové chirurgie jehož výsledkem je ošetření a náprava kůže a struktury podkoží a omlazení buněk.

 

Tento obrázek ukazuje, jakým způsobem dochází k postupnému ubývání tuku v pokožce obličeje (lidově se mu říká "dětský" tuk), což má za následek povadnutí tváří.

Technologie omlazení buněk High Deep Matrix pracuje na principu trojrozměrného bipolárního působení na pokožku, kdy principem ošetření je transport precizně kontrolované energie do považované vrstvy pokožky či hloubky v podkoží. Podle problematiky, kterou řešíme, jsou konkrétní vrstvy podkoží řízeně narušeny za účelem koagulace a vytvoření nové a pevnější struktury.

Působení energie do všech vrstev pokožky - až 3,5 mm hluboko.

HDM Intens

Pomocí této hlavice přístroje proniká energie hluboko do kůže (až 3,5 mm) a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Maticovým 3D působením dochází k efektu omlazení buněk a kůže obnovuje svou pevnost a pružnost ve všech vrstvách, a to ihned po jediném ošetření.

Intenzivní prohřátí obličeje a stimulace a produkce kolagenu. Extrémně silný zpevňující účinnek na ochablou kůži.

HDM Sublative

Pomocí této hlavice přístroje působíme na vrchnější struktury poškozené stárnoucí pokožky. V místě aplikace dochází k mikrodermální ablaci mikromřížky ve tvaru matice elektrod s výraznou dermální koagulací, což vyvolá intenzivní hojivé procesy v dermis s minimálním poškozením epidermis. Méně zasažená tkáň v okolí matice bodů je stimulována teplem urychlující proces hojení. Výsledný efekt omlazení buněk vede k hladšímu a omlazenému vzhledu a znovuobnovení zdravé struktury kůže.

Špičková kontrola intenzity ošetření obou hlavic zaručuje maximální pozitivní efekt terapie při minimálním riziku nežádoucích efektů. Stimuluje kolagen, elasticitu tkáně a zdravou strukturu pokožky, aniž bychom nějak poškodili epidermis. Kůže je bezpečně zasažena a hloubkově stimulována.

Touto technologií lze řešit nejrůznější druhy estetických problémů - vede k remodelaci kolagenu a vypnutí povadající pokožky, řeší vrásky a reliéfní povrch a texturu pokožky, stejně jako jizvy či strie a navozuje dlouhodobé vypnutí kůže.

3D nástavec -  používá se pro zpevnění povadlé a povislé pokožky

Sublative nástavec - používá se na léčbu akné, odstranění jizev po akné a nápravu rozšířených pórů

Jedná se o neoperativní, rychlý, naprosto minimálně bolestivý, velice efektivní zákrok bez nutnosti vyřazení z pracovního procesu.

K optimálnímu výsledku je potřeba absolvovat 2-3 návštěvy v časovém rozmezí dle konzultace s lékařem.

 

Prohlédněte si video z této procedury.

Prohlédněte si fotografie z High Deep Matrix Party pořádanou Institutem Krásy, kterou navštívila i Andrea Verešová.

Prohlédněte si naše výsledky v omlazení buněk pleti.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti povadlé a povislé kůži.

Stáhněte si informační leták k Estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k estetickým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF

Omlazení buněk Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete regenerovat a omladit svou pleť a kůži? Hledáte profesionální proceduru, která pozitivně působí na stárnoucí kůži? Jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje anebo z jiného koutu České republiky? Pak jste na správné adrese! V plzeňském Institutu Krásy můžete vyzkoušet omlazující a regenerující proceduru High Deep Matrix, což je moderní zákrok estetické medicíny. Výsledkem zákroku je ošetření a náprava kůže a struktury podkoží.

 

Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast regenerace a omlazení buněk. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na omlazování s praxí v rozsahu 20 let.

 

  • Špičkové ošetření, které zasáhne všechny vrstvy pokožky
  • Nejsilnější regenerace
  • Kompletní rejuvenace a obnova pleti
  • Dvě hlavice fokusované jak na hluboké, tak svrchní části pokožky
  • Špičková kontrola intenzity ošetření
  • Maximální pozitivní efekt terapie při minimálním riziku nežádoucích efektů
  • Velice efektivní a rychlé ošetření
  • Bez nutnosti vyřazení z běžného života
  • Extrémně silné ošetření s hlubokým průnikem do pleti

Kombinace a fokusované cílené působení energie obou hlavic High Deep Matrix vede k razantním a dlouhotrvajícím výsledkům jak na vzhledu a povrchu kůže, tak díky 3D působení také na hloubkové struktuře podkoží. Dokáže tak řešit i výrazné poškození a stáří pleti, povadlost, vrásky, jizvy či strie. Vhodná na: povadnutí kůže, strie, povadnutí očních víček, břicho po porodu, ochablé paže, lifting povadlých tváří a krku.

Nové posily kadeřnického týmu

Nové posily kadeřnického týmu

Vyzkoušejte naše nové posily kadeřnického týmu Margaritu a Jitku! Vybrané kadeřnické služby za zaváděcí cenu. Pouze v měsíci červnu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Nyní za akčních 2.500 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Nyní se slevou 2.000 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDRAMA!

Ladies party v Medical Institutu

Ladies party v Medical Institutu

Zajímá Vás, jak opět vypnout povadlé tváře a kontury obličeje nitěmi Silhouette Lift během jedné hodiny a s minimální rekonvalescencí? Pak využijte jedinečnou příležitost 28. června od 17:00 hod. Nezávazné, bezplatné posezení nad sklenkou vína, kde se dozvíte vše o těchto nitích.

Rezervujte si svůj termín na tel.: 775 123 527

Misoli gold

Misoli gold

Oční maska Misoli gold
Slouží k šetrné redukci vrásek a kruhů pod očima.
S výtažky z léčivých rostlin, kyseliny hyaluronové a Koloidního zlata.

Více na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plasmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Více informací na tel.: 775 123 527


 

 

Omlazení buněk High Deep Matrix lze s výhodou kombinovat s ošetřením LED, lasery, plazmoliftingem, hydroliftingem či mezoterapiemi se séry s kyselinou hyaluronovou, výplňovými materiály a aplikací speciálně ředěného botulotoxinu.