procedura

Nutriční poradna, dietologie

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Nutriční poradna

Dietologie Plzeň

Dietologické oddělení v Institutu Krásy Plzeň se specializuje na poradenství, hubnutí a účinnou redukci tukové tkáně a vlastní několik specializovaných metod a lékařských přístrojů k tomuto účelu. Aby si však naši klienti odbourané centimetry udrželi nebo aby dále pokračovali v započaté snaze o zhubnutí nabízí komplexní služby Institutu Krásy pomocnou ruku i mimo přístrojová ošetření, a to prostřednictvím odborného poradenství v oblasti zdravé výživy - nutriční poradnu.

Jist zdravě a správně. Jedině toto je správná cesta k udržení si hmotnosti či tvarů postavy nebo k přirozenému a trvalému zhubnutí. Krátkodobé diety vedoucí ke sníženému energetickému příjmu mají za následek stres, organismu a hlavně jsou pro něj signálem k ukládání tuku. Pro mnoho našich klientů je tedy velkým překvapením, že začnou hubnout vlastně až potom, co začnou správně jíst.

Jste rozhodnuti pro dietu?

Pokud se v tuto chvíli rozhodujete pro sebe dále něco udělat, a máte správnou osobní motivaci, je ten správný čas obrátit se na profesionální dietologické oddělení v Plzni a nutriční poradnu Institutu Krásy. Pomůžeme vám přirozenou a nebolestivou cestou dále tvarovat postavu nebo udržet si vysněné tvary změnou způsobu výživy, tedy tak, že budete hubnout zdravě a především trvale. A to bez drastických diet, hladovění, operací a hlavně bez jo-jo efektu. Zájemci si mimo jiné mohou odnést informační materiály o vhodných a nevhodných potravinách a rady, jak se orientovat v nabídce různých potravinářských výrobků.

Náš dietologický poradce může být v tuto chvíli právě pro vás tím správným řešením a tím nejzodpovědnějším průvodcem a oporou na cestě změny vašeho životního stylu. Vše na základě Vašich individuálních možností a potřeb. Naše zdravotnická péče v oboru nutriční terapie je však určena nejen klientům s nadváhou, ale také všem, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o svou zdravou výživu. V naší plzeňské nutriční poradně se vám budou věnovat naše erudované kvalifikované nutriční terapeutky.

Dietologická poradna

Návštěva v nutriční poradně má standardizovaný průběh. Nutriční terapeutka vyhodnotí zdravotní stav příchozího, včetně všech stravovacích zvyklostí, a navrhne úpravu nutričního (výživového) režimu s ohledem na osobní a pracovní možnosti klienta. Odborně současně poradí, jak si stravu upravit či doplnit. Důležitou součástí poradenství je rovněž sada námětů, jak se zachovat při aktivitách spojených s občerstvením (návštěvy u příbuzných, společenské události, vánoce atd.), a jak předcházet různým nemocem. Nutriční terapeutka také navrhne optimální řešení kombinace stravy a životního stylu. Navíc vám v Institutu Krásy dokážeme poradit také s volbou vhodných přístrojových procedur a zároveň máte některá v rámci nutriční poradny zdarma.

1. Vstupní konzultace:

 • Na konzultaci si s terapeutem popovídáte o vašem zdravotním stavu, vrozených dispozicích, o vašich pohybových aktivitách, stravovacích návycích, životním stylu a také o vašich časových a praktických možnostech.
 • Zahrnuje měření množství tělesného tuku ve vašem těle včetně výpočtu BMI.
 • Dietologická konzultace dále zahrnuje kompletní nutriční poradenství včetně doporučení vhodné diety, potravinových doplňků, popřípadě detoxikace organismu a dalších procedur.
 • Cena: 200 Kč, při uzavření předplatného je nutriční poradenství zcela zdarma.

 

2. Následná konzultace

 • V ceně je zahrnuto jedno ošetření v hodnotě 500 Kč (o jaké ošetření se bude jednat dle domluvy a doporučení nutriční terapeutky)
 • Konzultace zahrnuje zadání a vyhodnocení vaší 2 denní stravy v nutričním programu. Zjištěné nedostatky nebo naopak přebytky ve stravě dostane klient vytištěné z tohoto programu domů. Na základě zjištěných hodnot a úvodního pohovoru sestaví pro vás terapeut vhodný individuální stravovacího režim a péči. Připraví vám ten nejvýhodnější jídelníček, popřípadě i plán vaší pohybové aktivity a doporučí vhodné procedury vzhledem k vašemu cíli.
 • S sebou: je nutné si na tuto konzultaci přinést přesný jídelníček za poslední dva dny. S časovým rozpisem (v kolik hodin co klient jedl) a přibližnou porcí (např. 1/2 rohlíku, 5 lžic rýže atd.)
 • Cena: 700 Kč

3. Pokračovací konzultace

 • Konzultace zahrnuje průběžné měření a hodnocení dosažených výsledků, důležitou motivaci a diskuzi o průběhu, popřípadě změnu diety, režimu nebo terapií či procedur.
 • Cena: v rámci procedur jsou další konzultace zcela zdarma, nad rámec: 200 Kč/konzultaci

Prohlédněte si naše výsledky v zeštíhlení.

Tip:

Rozhodli jste pro změnu a chcete shazovat přebytečné kilogramy i mimo naše procedury?

Nebo si chcete ztracené kilogramy udržet?

Podpořte své hubnutí dietou, která byla schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro snižování tělesné hmotnosti.

Pro více informací klikněte ZDE.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

Hubnutí, dietologie Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete zhubnout a jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje? V plzeňském Institutu krásy vám profesionálně poradíme v oblasti výživy. Naši dietologové vám individuálně sestaví optimální řešení kombinace stravy, životního stylu a péče o tělo. Institut Krásy v Plzni disponuje dietologickým oddělením a je certifikovaný specialista na oblast hubnutí. V našem týmu jsou lékařky a nutriční specialisté na oblast výživy, hubnutí a zdravého životního stylu s praxí v rozsahu 20 let.

 

 • Cesta k trvalému zhubnutí či udržení postavy 
 • Profesionální poradenství v oblasti výživy
 • Individuální sestavení optimálního řešení kombinace stravy, životního stylu a péče
 • Poradenství bez drastických diet a jo-jo efektu
 • Nejen pro klienty řešící váhu a tvary, ale také ze zdravotních důvodů
 • Kvalifikovaní nutriční specialisté
 • Některé přístrojové procedury v rámci poradny zdarma

Profesionální dietolog, nutriční poradce v Institutu Krásy pro vás sestaví vhodný individuální stravovací režim a péči, sestaví vhodný program a doporučí úpravu životního stylu tak, aby vaše cesta za vysněnou postavu či udržení postavy po zkrášlovacích procedurách byla co nejefektivnější, ale zároveň nejjednodušší a přijatelná.

Dietologie Plzeň

Institut Krásy

Mikrodermabraze - účinná léčba akné

Mikrodermabraze - účinná léčba akné

Písková mikrodermabraze je neinvazivní ošetření s mechanickým peelingem pokožky.

Více na tel.: 775 123 527

Dokonalá postava s přístrojem LipoLaser

Dokonalá postava s přístrojem LipoLaser

Tento moderní přístroj se stal celosvětovým hitem, protože efektivně odbourává tuk v problémových partiích. Naprosto bezbolestně, rychle a bezpečně.

Rezervujte si své místo na tel.. 775 123 527

Mikrodermabraze - účinná léčba akné

Mikrodermabraze - účinná léčba akné

Písková mikrodermabraze je neinvazivní ošetření s mechanickým peelingem pokožky.

Více na tel.: 775 123 527

Hydrocolon - detoxikace organismu

Hydrocolon - detoxikace organismu

Velice účinná metoda na detoxikaci organismu a prevenci civilizačních onemocnění. Odstraňuje nahromaděné usazeniny a toxiny ze záhybů střeva, je naprosto bezbolestná, bezpečná a nezatěžující organismus.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Dokonalá postava s přístrojem LipoLaser

Dokonalá postava s přístrojem LipoLaser

Tento moderní přístroj se stal celosvětovým hitem, protože efektivně odbourává tuk v problémových partiích. Naprosto bezbolestně, rychle a bezpečně.

Rezervujte si své místo na tel.. 775 123 527

Převratná novinka v hubnutí - LipoSonix

Převratná novinka v hubnutí - LipoSonix

Řádně jíst a cvičit, ale ne a ne se zbavit posledních faldíků – to bývá značně frustrující, ať už je nemůžete dostat z bříška, pasu, zadečku nebo stehen. Vyzkoušejte nové revoluční ultrazvukové ošetření v Institutu Krásy.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

BIOremodelace - NOVINKA z Monte Carlo!

BIOremodelace - NOVINKA z Monte Carlo!

Revoluční NOVINKA v Institutu Krásy z Monte Carlo! Přivítejte zázrak zvaný PEPTIDY! Zcela inovativní způsob přirozeného omlazení pleti bez ztráty mimiky.

Více na tel.: 775 123 528


 

 

Proč užívat doplňky stravy? Důsledkem našeho "moderního" způsobu života je lidský organismus vystavován negativním civilizačním vlivům. Jsou to znečištěné životní prostředí, nepřetržité přijímání toxických látek z jídla a pití, nadužívání léků a duševní epidemie (stres, negativní emoce…). To se velmi neblaze projevuje na našem zdravotním stavu. Často řešíme zmírnění zdravotních potíží léky, které nám předepíše lékař. Tyto léky nám však svými vedlejšími účinky způsobují nové zdravotní problémy. Běžný člověk to řeší opět užíváním nových léků a tím se v podstatě dostává do začarovaného kruhu.

Abychom byli zdraví, měli bychom něco pro své tělo udělat:

 • musíme se vyhýbat nadměrnému a neřízenému užívání léků
 • musíme se správně (zdravě) stravovat
 • musíme být fyzicky aktivní
 • musíme užívat správné doplňky stravy