procedura

Lipodestrukce

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Lipodestrukce

Principem je rozbití membrány tukových buněk. Jedná se o spojení neinvazivní aplikace aktivních látek, které výrazně narušují a remodelují problematické tukové tkáně a nový typ modelačního ultrazvuku, rozeznávající odlišnosti tukových tkání. Aktivní látky aktivují lipolytické procesy v podkožních tukových buňkách. Za pomocí přesně cíleného modelačního ultrazvuku pak dochází k snadné destrukci narušených tukových buněk. Ultrazvukové vlny se na rozdíl od kavitace nerozbíhají do celého těla, ale dokáží cílit do jednoho bodu. Obsah tukových buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je po přeměnách přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami z těla ven. Cílená lipodestrukce za pomocí aktivních látek a s volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňuje přesně a účinně tvarovat požadovanou partii tam, kde je potřeba.

4 důvody pro lipodestrukci

1. Lipodestrukce trvale redukuje tuky. Podobně jako kryolipolýza, lipodestrukce zničí tukovou buňku. Je však mnohem účinnější na oblasti pod podprsenkou, stehna, lýtka, tam kde se kryolipolýza nedá aplikovat.

2. Lipodestrukce redukuje celulitidu. Dokážeme si poradit s jemnou i fibrózní celulitidou.

3. Lipodestrukce je cílená a rozlišuje tukové buňky od svalových buněk. Lipodestrukce, na rozdíl od kavitace, zasahuje a rozeznává pouze tukovou vrstvu a její hloubku.

4. Součástí procedury je aplikace aktivních látek spouštějících lipolytické procesy.

Co lipodestrukce není

  • Lipodestrukce nelže. Není náhrada hubnutí. Redukční účinky pouze podporují vaši redukční snahu. Vaše hubnoucí úsilí uvidíte rychleji a hlavně můžete cílit na tukové polštářky, které se vám zhubnout nedaří. Pokud požadujete permanentní efekt, doporučujeme úpravu jídelníčku a pohyb.
  • Lipodestrukce není zázrak na počkání. Ano, znatelně redukuje celulitidu. Ano, pomáhá s problémovými partiemi. Ne, nečekejte že po jediné proceduře odejdete o 5 kg lehčí a manžel vás nepozná. Všimne si ale změny.
  • Lipodestrukce není léčba extrémní obezity a pro lidi s poruchami metabolismu.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti celulitidě.

Prohlédněte si naše výsledky v zeštíhlení.

Tip:

Rozhodli jste pro změnu a chcete shazovat přebytečné kilogramy i mimo naše procedury?

Nebo si chcete ztracené kilogramy udržet?

Podpořte své hubnutí dietou, která byla schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro snižování tělesné hmotnosti.

Pro více informací klikněte ZDE.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

  • Neinvazivní a účinná redukce tukové tkáně
  • Více než 5x silnější než kavitace
  • Při ošetření se do podkoží zapracovávají séra unikátní patentovanou technologií ultrazvukové mezopenetrace, která způsobují rychlejší redukci tukové tkáně, vypínání pokožky, redukci strií, zrychlení detoxikace a odstranění celulitidy
  • Nový kybernetický software, který dokáže rozpoznat hloubku a typ tukové tkáně, zda v ošetřované oblasti převládá tuk, svaly či kosti
  • Vhodné pro oblasti břicha, hýždí, boků, stehen, zad, kolen a paží
  • Bez chirurgického zákroku, bolesti a rekonvalescence

Průlomové ošetření k redukci přebytečných tukových polštářků a redukci celulitidy. Podobně jako kryolipolýza způsobuje destrukci tukových buněk a úbytek centimetrů v ošetřované oblasti, avšak je mnohem účinnější na oblasti pod podprsenkou, stehna, lýtka, paže a všude tam kde se kryolipolýza nedá aplikovat. Protože tukové buňky nejsou nahrazovány, efekt je trvalý. U nás v Institutu Krásy řešíme problémy komplexně a proto Vám naši specialisté sestaví individuální program hubnutí na základě vašich vysněných cílů a tělesného stavu.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba


Těšíme se na Vás i během vánočních svátků!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční poukazy pro firmy

Vánoční poukazy pro firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční bestsellery

Vánoční bestsellery

Darujte vánoční poukaz na předen vybranou službu.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční masáže

Vánoční masáže

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejširší nabídku v kraji. Darujte k Vánocům relaxaci.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční kredity

Vánoční kredity

Darujte poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději.

Více se na tel.: 775 123 527

Vánoční týdny

Vánoční týdny


Jelikož chceme, aby naše péče a služby byly stoprocentní a vybrali si u nás klienti každého věru, postavy a s jakýmkoliv problémem, vybírat si můžete z kompletní nabídky nejen lékařských zákroků plastické chirurgie, estetické dermatologie, žilní ambulance, laserového centra a stomatologie, ale i z mnoha dalších služeb našeho komplexního centra.

Více na tel.: 775 123 527

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, jemné linky a vrásky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. První frakční omlazení laserem, bez olupování pleti klienta.

Více na tel.: 775 123 527


 

 

Vhodným doplňkem je například lymfatická endermologická masáž, Více čtěte na http://www.lipodestrukce.eu/cs/lymfodrenaz-plzen.