procedura

Lipodestrukce

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Lipodestrukce

Principem je rozbití membrány tukových buněk. Jedná se o spojení neinvazivní aplikace aktivních látek, které výrazně narušují a remodelují problematické tukové tkáně a nový typ modelačního ultrazvuku, rozeznávající odlišnosti tukových tkání. Aktivní látky aktivují lipolytické procesy v podkožních tukových buňkách. Za pomocí přesně cíleného modelačního ultrazvuku pak dochází k snadné destrukci narušených tukových buněk. Ultrazvukové vlny se na rozdíl od kavitace nerozbíhají do celého těla, ale dokáží cílit do jednoho bodu. Obsah tukových buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je po přeměnách přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami z těla ven. Cílená lipodestrukce za pomocí aktivních látek a s volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňuje přesně a účinně tvarovat požadovanou partii tam, kde je potřeba.

4 důvody pro lipodestrukci

1. Lipodestrukce trvale redukuje tuky. Podobně jako kryolipolýza, lipodestrukce zničí tukovou buňku. Je však mnohem účinnější na oblasti pod podprsenkou, stehna, lýtka, tam kde se kryolipolýza nedá aplikovat.

2. Lipodestrukce redukuje celulitidu. Dokážeme si poradit s jemnou i fibrózní celulitidou.

3. Lipodestrukce je cílená a rozlišuje tukové buňky od svalových buněk. Lipodestrukce, na rozdíl od kavitace, zasahuje a rozeznává pouze tukovou vrstvu a její hloubku.

4. Součástí procedury je aplikace aktivních látek spouštějících lipolytické procesy.

Co lipodestrukce není

  • Lipodestrukce nelže. Není náhrada hubnutí. Redukční účinky pouze podporují vaši redukční snahu. Vaše hubnoucí úsilí uvidíte rychleji a hlavně můžete cílit na tukové polštářky, které se vám zhubnout nedaří. Pokud požadujete permanentní efekt, doporučujeme úpravu jídelníčku a pohyb.
  • Lipodestrukce není zázrak na počkání. Ano, znatelně redukuje celulitidu. Ano, pomáhá s problémovými partiemi. Ne, nečekejte že po jediné proceduře odejdete o 5 kg lehčí a manžel vás nepozná. Všimne si ale změny.
  • Lipodestrukce není léčba extrémní obezity a pro lidi s poruchami metabolismu.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti celulitidě.

Prohlédněte si naše výsledky v zeštíhlení.

Tip:

Rozhodli jste pro změnu a chcete shazovat přebytečné kilogramy i mimo naše procedury?

Nebo si chcete ztracené kilogramy udržet?

Podpořte své hubnutí dietou, která byla schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro snižování tělesné hmotnosti.

Pro více informací klikněte ZDE.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

  • Neinvazivní a účinná redukce tukové tkáně
  • Více než 5x silnější než kavitace
  • Při ošetření se do podkoží zapracovávají séra unikátní patentovanou technologií ultrazvukové mezopenetrace, která způsobují rychlejší redukci tukové tkáně, vypínání pokožky, redukci strií, zrychlení detoxikace a odstranění celulitidy
  • Nový kybernetický software, který dokáže rozpoznat hloubku a typ tukové tkáně, zda v ošetřované oblasti převládá tuk, svaly či kosti
  • Vhodné pro oblasti břicha, hýždí, boků, stehen, zad, kolen a paží
  • Bez chirurgického zákroku, bolesti a rekonvalescence

Průlomové ošetření k redukci přebytečných tukových polštářků a redukci celulitidy. Podobně jako kryolipolýza způsobuje destrukci tukových buněk a úbytek centimetrů v ošetřované oblasti, avšak je mnohem účinnější na oblasti pod podprsenkou, stehna, lýtka, paže a všude tam kde se kryolipolýza nedá aplikovat. Protože tukové buňky nejsou nahrazovány, efekt je trvalý. U nás v Institutu Krásy řešíme problémy komplexně a proto Vám naši specialisté sestaví individuální program hubnutí na základě vašich vysněných cílů a tělesného stavu.

Maska se šnečím slizem a zlatem za 100 Kč

Maska se šnečím slizem a zlatem za 100 Kč

Přijďte si pro senzační masku s výtažkem ze šnečího slizu a zlata. Objevte tak tajemství krásné, hladké a vypnuté pleti korejských žen.

Více na tel.: 775 123 527

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Nyní za akčních 2.500 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Nyní se slevou 2.000 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Společenský účes za 300 Kč

Společenský účes za 300 Kč

Chystáte se na důležitou akci či schůzku a chcete vypadat skvěle? Nechte se učesat od naší nové posily Margarity za zaváděcích 300 Kč.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDRAMA!

Facelift vstřebatelnými nitěmi se slevou 20%

Facelift vstřebatelnými nitěmi se slevou 20%

Okamžitý lifting pleti bez skalpelu. Nyní s 20% slevou!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Detoxikace organismu za 500 Kč

Detoxikace organismu za 500 Kč

Zbavte se škodlivých látek v těle, vyhlaďte si pokožku, eliminujte celulitidu a celkově si vylepšete funkci lymfatického systému pomocí BIO zábalu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plasmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Více informací na tel.: 775 123 527


 

 

Vhodným doplňkem je například lymfatická endermologická masáž, Více čtěte na http://www.lipodestrukce.eu/cs/lymfodrenaz-plzen.