procedura

Kryolipolýza v Institutu Krásy Plzeň

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Kryolipolýza - liposukce zmražením tukových buněk

Kryolipolýza v Plzni

Plzeňský Institut Krásy představuje nejnovější evropskou technologii Kryolipolýzy, která má hlavně kromě americké FDA schválené technologie také potřebné certifikace s evropskými kritériemi pro medicínské přístroje. Jedná se o nejdokonalejší technologii francouzské výroby, která zmodernizovala svého již zastaralého amerického a finančně nákladného předchůdce. U nás v Institutu Krásy Plzeň máme za sebou již mnoho klientů nadšených výsledkem a účinky Kryolipolýzy.

Výzkum a klinické studie prokázaly, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Nejefektivnější je kryolipolýza v odstraňování tukových polštářků v oblasti bříška a boků a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku. Dalšími možnými partiemi potom jsou také u některých jedinců oblasti stehen, hýždí, zad a paží.

 

Výhodou této technologie je nejen její neinvazivnost, ale hlavně také to, že redukce tukové tkáně je konzistentní a předvídatelná. Již po první aplikaci se za 2 týdny množství podkožního tuku sníží o více než 20% a poté efekt narůstá až na 33% do 6-ti týdnů od aplikace a to viditelně u každého jedince. V závislosti na množství podkožního tuku a přání klienta jsou přípustné 3 aplikace v dané lokalitě v intervalu po min. 40-ti dnech. Výsledný efekt tak narůstá až na 50% úbytku tukové tkáně. Tento výsledek medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelný s klasickou liposukcí.

Proces kryolipolýzy

Proces spočívá v tom, že ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření a krystalizaci. Po smrti apoptotických tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená imunitní reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk, bílými krvinkami ven ze systému jako každé jiné cizorodé těleso v organismu. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Zjednodušeně řečeno - tělo hubne!

 

Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení, to znamená že je vyloučeno poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů. . Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný a oproti jiným metodám nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni.

Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a hlavně vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením Kryolipolýzy z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy, když si klient udrží váhu,  trvalý.


A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti, bez skalpelu a bez vedlejších účinků!

Prohlédněte si výsledky IK Plzeň v zeštíhlení díky kryolipolýze.

Tip:

Rozhodli jste pro změnu a chcete shazovat přebytečné kilogramy i mimo naše procedury?

Nebo si chcete ztracené kilogramy udržet?

Podpořte své hubnutí dietou, která byla schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro snižování tělesné hmotnosti.

Pro více informací klikněte ZDE.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

Kryolipolýza Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete se zbavit nežádoucího podkožního tuku? Jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje anebo z jiného koutu České republiky? Pomůžeme vám! V plzeňském Institutu Krásy si můžete objednat inovativní metodu k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk. Naši specialisté na kryolipolýzu vám poradí a pomohou s vylepšením životosprávy a s odstraněním tukových buněk.

 

Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast kryolipolýzy. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na kryolipolýzu s bohatou praxí.

  • Doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • Úbytek tuku ověřen a podložen klinickými studiemi činí minimálně 25% po jediné aplikaci
  • Redukce tuku je konzistentní a předvídatelná a výsledek trvalý
  • Bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
  • V Institutu Krásy Plzeň používáme skutečný lékařský přístroj s nejen s originální americkou FDA sválenou technologií, ale hlavně také platnou EU certifikací (lékařský přístroj s kompletní certifikací dle medicínských direktiv EU)
  • Medicínský přístroj evropské výroby s modernější technologií než jeho starší americký předchůdce se zastaralou a finančně nákladnější technologií.
  • Účinnost kryolipolýzy naším lékařským přístrojem byla ověřena redaktorkami předních českých a evropských dámských časopisů

Takzvaná "liposukce zmražením" je proces kryolipolýzy, což je převratná a inovativní metoda k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se nejúčinnější metodu neinvazivní, tedy bezbolestné, liposukce pro oblast břicha vůbec. Navíc vylepší-li klient životosprávu, odstranění tukových buněk je trvalé.

Institut Krásy, Plzeň

specialisté na kryolipolýzu

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba


Těšíme se na Vás i během vánočních svátků!

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční poukazy pro firmy

Vánoční poukazy pro firmy

Nejlepší způsob, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery, věrné klienty nebo kohokoliv jiného. Zakoupit si můžete libovolné množství dárkových poukazů, ke kterým získáte mnoho výhod.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční bestsellery

Vánoční bestsellery

Darujte vánoční poukaz na předen vybranou službu.

Více na tel.: 775 123 527

Vánoční masáže

Vánoční masáže

Poskytujeme více jak 43 druhů masáží a díky tomu nabízíme nejširší nabídku v kraji. Darujte k Vánocům relaxaci.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Vánoční kredity

Vánoční kredity

Darujte poukaz na libovolnou částku k čerpání 500, 1.000, 2.000, 3.000 Kč. Obdarovaný si tak může sám zvolit službu, kterou má nejraději.

Více se na tel.: 775 123 527

Vánoční týdny

Vánoční týdny


Jelikož chceme, aby naše péče a služby byly stoprocentní a vybrali si u nás klienti každého věru, postavy a s jakýmkoliv problémem, vybírat si můžete z kompletní nabídky nejen lékařských zákroků plastické chirurgie, estetické dermatologie, žilní ambulance, laserového centra a stomatologie, ale i z mnoha dalších služeb našeho komplexního centra.

Více na tel.: 775 123 527

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Kolagenová obnova obličeje NEW SKIN

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, jemné linky a vrásky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. První frakční omlazení laserem, bez olupování pleti klienta.

Více na tel.: 775 123 527