procedura

Kryolipolýza v Institutu Krásy Plzeň

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Kryolipolýza - liposukce zmražením tukových buněk

Kryolipolýza v Plzni

Plzeňský Institut Krásy představuje nejnovější evropskou technologii Kryolipolýzy, která má hlavně kromě americké FDA schválené technologie také potřebné certifikace s evropskými kritériemi pro medicínské přístroje. Jedná se o nejdokonalejší technologii francouzské výroby, která zmodernizovala svého již zastaralého amerického a finančně nákladného předchůdce. U nás v Institutu Krásy Plzeň máme za sebou již mnoho klientů nadšených výsledkem a účinky Kryolipolýzy.

Výzkum a klinické studie prokázaly, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Nejefektivnější je kryolipolýza v odstraňování tukových polštářků v oblasti bříška a boků a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku. Dalšími možnými partiemi potom jsou také u některých jedinců oblasti stehen, hýždí, zad a paží.

 

Výhodou této technologie je nejen její neinvazivnost, ale hlavně také to, že redukce tukové tkáně je konzistentní a předvídatelná. Již po první aplikaci se za 2 týdny množství podkožního tuku sníží o více než 20% a poté efekt narůstá až na 33% do 6-ti týdnů od aplikace a to viditelně u každého jedince. V závislosti na množství podkožního tuku a přání klienta jsou přípustné 3 aplikace v dané lokalitě v intervalu po min. 40-ti dnech. Výsledný efekt tak narůstá až na 50% úbytku tukové tkáně. Tento výsledek medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelný s klasickou liposukcí.

Proces kryolipolýzy

Proces spočívá v tom, že ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření a krystalizaci. Po smrti apoptotických tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená imunitní reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk, bílými krvinkami ven ze systému jako každé jiné cizorodé těleso v organismu. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Zjednodušeně řečeno - tělo hubne!

 

Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení, to znamená že je vyloučeno poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů. . Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný a oproti jiným metodám nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni.

Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a hlavně vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením Kryolipolýzy z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy, když si klient udrží váhu,  trvalý.


A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti, bez skalpelu a bez vedlejších účinků!

Prohlédněte si výsledky IK Plzeň v zeštíhlení díky kryolipolýze.

Tip:

Rozhodli jste pro změnu a chcete shazovat přebytečné kilogramy i mimo naše procedury?

Nebo si chcete ztracené kilogramy udržet?

Podpořte své hubnutí dietou, která byla schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro snižování tělesné hmotnosti.

Pro více informací klikněte ZDE.

Stáhněte si informační leták o procedůrch na hubnutí a tvarování postavy

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi o procedůrách na hubnutí a tvarování postavy, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1,02 MB. Leták je formátu *.PDF

Kryolipolýza Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete se zbavit nežádoucího podkožního tuku? Jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje anebo z jiného koutu České republiky? Pomůžeme vám! V plzeňském Institutu Krásy si můžete objednat inovativní metodu k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk. Naši specialisté na kryolipolýzu vám poradí a pomohou s vylepšením životosprávy a s odstraněním tukových buněk.

 

Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na oblast kryolipolýzy. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na kryolipolýzu s bohatou praxí.

  • Doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • Úbytek tuku ověřen a podložen klinickými studiemi činí minimálně 25% po jediné aplikaci
  • Redukce tuku je konzistentní a předvídatelná a výsledek trvalý
  • Bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
  • V Institutu Krásy Plzeň používáme skutečný lékařský přístroj s nejen s originální americkou FDA sválenou technologií, ale hlavně také platnou EU certifikací (lékařský přístroj s kompletní certifikací dle medicínských direktiv EU)
  • Medicínský přístroj evropské výroby s modernější technologií než jeho starší americký předchůdce se zastaralou a finančně nákladnější technologií.
  • Účinnost kryolipolýzy naším lékařským přístrojem byla ověřena redaktorkami předních českých a evropských dámských časopisů

Takzvaná "liposukce zmražením" je proces kryolipolýzy, což je převratná a inovativní metoda k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se nejúčinnější metodu neinvazivní, tedy bezbolestné, liposukce pro oblast břicha vůbec. Navíc vylepší-li klient životosprávu, odstranění tukových buněk je trvalé.

Institut Krásy, Plzeň

specialisté na kryolipolýzu

Permanentní make-up za 1.650 Kč

Permanentní make-up za 1.650 Kč

Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla a značně zjednodušit líčení. Využijte naši jedinečnou akci na permanentní make-up horních linek za 1.650 Kč.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Dermatologie se slevou 20%

Dermatologie se slevou 20%

Pro velký úspěch jsme pro Vás znovu připravili 20% SLEVU na dermatologické zákroky.

Více na tel.: 775 123 527

Výplň nosoretních vrásek - 1.000 Kč

Výplň nosoretních vrásek - 1.000 Kč

Zbavte se jednou pro vždy své nosoretní vrásky! Využijte naší srpnovou AKCI na výplň nosoretních vrásek a koutků úst.

Více na tel.: 775 123 527

Prodlužování vlasů za 10.000 Kč

Prodlužování vlasů za 10.000 Kč

Rychlé a šetrné posunutí pásků bez chemie z kvalitních středoevropských vlasů pouze v Institutu Krásy.
POZOR PŘÍPLATEK za velmi husté, dlouhé a blond vlasy 2.000 Kč.
AKCE platí od 15.8.2016

Více na tel.: 775 123 527

ReTex se slevou 20%

ReTex se slevou 20%

Jediný trvalý systém narovnání vlasů, který používáme na všechny druhy vlasů. Nyní se slevou 20%

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Regenerace pleti

Regenerace pleti

Po celý čas prázdnin jsme pro Vás připravili akci na regeneraci pleti 4 + 1 ZDARMA.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Karboxyterapie - akční balíčky

Karboxyterapie - akční balíčky

Karboxyterapie (plynové injekce) je léčebná metoda založená na místním působení oxidu uhličitého v kůži, podkoží a svalech. Využijte některý z našich prázdninových balíčků: 5 + 1 ZDARMA, 8 + 2 ZDARMA

Rezervujte si svůj termín na tel.: 775 123 527

Dentální hygiena se slevou 200 Kč

Dentální hygiena se slevou 200 Kč

Nejúčinnější a nejefektivnější péče o zdraví dutiny ústní. Svěřte se do rukou specialistů a okouzlete zdravými zuby a zářivým úsměvem. Využijte naši prázdninovou slevu 200 Kč na dentální hygienu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Bělení zubů - 1 + 1 ZDARMA

Bělení zubů - 1 + 1 ZDARMA

Nabízíme nejmodernější bělení zubů studeným modrým světlem 1 + 1 ZDARMA. Je to bezpečná, šetrná a oblíbená metoda našich klientů.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

DermaPen

DermaPen

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu.

Více na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527