procedura

Botulotoxin - redukce vrásek

> Institut Krásy > Nabídka > Procedury > Botulotoxin - redukce vrásek

Institut Krásy vám dále zprostředkovává zákroky prováděné v Medical Institutu na stejné adrese, v samém centru města Plzně.

Botulotoxin (botox) je kosmetická forma látky uvolňující svaly, která působí přímo na příčinu vrásek, tedy na svalovou činnost. Aplikací velmi malé dávky botulotoxinu do svalu se dočasně přeruší nervosvalový přenos vzruchu a dojde k požadovanému svalovému uvolnění a vyhlazení vrásky a nežádoucí mimiky, tím se také zamezí dalšímu prohlubování a tvorbě nových vrásek a návratu mladistvého vzhledu. A to bez chirurgického zákroku a bez jizev.

 

Botox je velice účinný v redukci vrásek na čele, u kořene nosu, u zevních očních koutků a při redukci vrásek na krku. Zákrok trvá pouhých 5-10 minut a provádí se ambulantně bez anestezie a nutnosti znecitlivění. Účinek botulotoxinu není trvalý, výsledný efekt trvá 3 až 9 měsíců, aplikaci lze bez problému opakovat a čím častěji se zákrok opakuje, tím delší je jeho účinek.

Nejčastější místa aplikace:

 • Nejčastěji řešenými vráskami pomocí Botulotoxinu jsou vodorovné vrásky na čele.
 • Dalším žádaným místem úpravy je tzv. glabelární vráska, tedy ta vráska, která se objevuje při zamračení. Glabela je oblast mezi pravým a levým obočím, těsně nad nosem.
 • Třetí nejčastější procedurou je zmírnění vrásek v očním koutku. Mezi příčiny jejich vzniku patří hlavně věk a působení slunečního záření.
 • Pokleslé krajní části obočí způsobené stářím a tedy sníženým tahem svalů, která s věkem klesá.
 • V oblasti úst se botulotoxin používá při zvýšené kontrakci horního rtu a poklesu ústního koutku.
 • Odstranění záhybů na bradě nebo pro úpravu některých drobných asymetrií obličeje.
 • Oblasti krku, při stárnutí kůže v této oblasti.
 • Botulotoxin (botox) se také velmi často používá na redukci nebo úplné odstranění nadměrného pocení v podpaží, na ploskách rukou či nohou.

 

Baby botulotoxin

U nás v Institutu Krásy Plzeň aplikujeme také Baby botox, který se používá k odstranění drobných vrásek, kdy není potřeba, aby bylo použito klasického ošetření botulotoxinu. Je vhodný pro ženy i muže ve věku od 25 do 30 let, ale aplikovat baby botulotoxin si mohou nechat i starší. Výsledkem je přirozený a svěží vzhled. Aplikace je téměř bezbolestná a pleť po ní zůstává jen minimálně zarudlá. Po tomto zákroku budou vrásky vyhlazené a pleť vypnutá. Tento efekt vydrží po první aplikaci 3-6 měsíců, při opakované aplikaci se efekt prodlužuje. Cena zákroku je 1.500 Kč.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Prohlédněte si naše výsledky v boji proti vráskám.

Stáhněte si informační leták k Estetické dermatologii

Klikněte na obrázek a stáhněte si leták s kompletními informacemi k estetickým zákrokům, které v Institutu Krásy provádíme.

 

Velikost souboru ke stažení je 1.2 MB. Leták je formátu *.PDF

O této proceduře napsaly tyto časopisy.

Health&Beauty

Estetika

 

Pro zobrazení článku klikněte na obrázek.

Prohlédněte asi ceník zákroků při našich Aplikačních dnech.

Pro zobrazení ceníku klikněte na obrázek.

Botox Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete vyhladit vrásky bez chirurgického zákroku a bez jizev? Hledáte zkušené specialisty na botox v Plzni? Pokud jste z Plzně nebo z Plzeňského kraje, tak je pro vás ideálním řešením navštívit plzeňský Institut Krásy, který je největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Naši specialisté na botulotoxin vám poradí a pomohou s vyhlazením vrásek pomocí botoxu.

 

Aplikace botoxu v Plzni (samotný zákrok) trvá jen 5 až 10 minut a provádí se ambulantně bez nutné anestézie. Institut Krásy v Plzni je certifikovaný specialista na problematiku botoxu. V našem týmu jsou lékařky a specialisté na estetickou chirurgii a péči o pleť s bohatými zkušenostmi a praxí v rozsahu až 20 let.

 • Účinná redukce vrásek způsobených stárnutím ale i vrásek mimických (způsobených smíchem či mračením)
 • Redukce vějířovitých vrásek
 • Uvolnění nežádoucího výrazu obličeje (např. stažené koutky úst)
 • Léčba hyperhidrózy - nadměrného pocení (podpaží, dlaně, chodidla a obličej)
 • U nás v Institutu Krásy se zaměřujeme na přirozený vzhled pacienta po zákroku a odborný profesionální přístup a špičkové materiály

U nás v Institutu Krásy nemusíte mít obavy, že budete vypadat nepřirozeně. Prosazujeme profesionální a odborný přístup, kdy předem prodiskutujeme s klientem cíle a jeho přání, vysvětlíme postup a očekávaný výsledek. Dbáme na to, aby se každý po zákroku cítil skvěle a výsledek vypadal opravdu přirozeně a esteticky tak, aby každý poznal, že jste omládli, ale nikdo nevěděl jak.

Nové posily kadeřnického týmu

Nové posily kadeřnického týmu

Vyzkoušejte naše nové posily kadeřnického týmu Margaritu a Jitku! Vybrané kadeřnické služby za zaváděcí cenu. Pouze v měsíci červnu.

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém

Plasmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Nyní za akčních 2.500 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plasmolifting se slevou 2.000 Kč

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Nyní se slevou 2.000 Kč

Objednávejte se na tel.: 775 123 527

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěž o proměnu ZDARMA

Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDRAMA!

Ladies party v Medical Institutu

Ladies party v Medical Institutu

Zajímá Vás, jak opět vypnout povadlé tváře a kontury obličeje nitěmi Silhouette Lift během jedné hodiny a s minimální rekonvalescencí? Pak využijte jedinečnou příležitost 28. června od 17:00 hod. Nezávazné, bezplatné posezení nad sklenkou vína, kde se dozvíte vše o těchto nitích.

Rezervujte si svůj termín na tel.: 775 123 527

Misoli gold

Misoli gold

Oční maska Misoli gold
Slouží k šetrné redukci vrásek a kruhů pod očima.
S výtažky z léčivých rostlin, kyseliny hyaluronové a Koloidního zlata.

Více na tel.: 775 123 527

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Omládněte o 10 let se slevou 10.000 Kč

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Svěřte se do rukou profesionálů.

Rezervujte si své místo na tel.: 775 123 527

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel

Plasmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plasmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Více informací na tel.: 775 123 527